כמה עולה דירה בראש העין

כמה עולה דירה בראש העין

מיקום/שכונה

איזה קומה

מתי הוקם הבניין

מספר חדרים

כמה עולה דירה בראש העין
כמה עולה דירה בראש העין

כאשר אתה מתכנן לגור בראש העין, תרצה ללמוד כל מה שאתה יכול על כמה עולה שכר דירה עבור סוגי דיור שונים בעיר. אתה גם רוצה לדעת מה האקלים ובאיזה סוג של מיקום אתה תגור.

דירות למכירה בראש העין

אחד המקומות המרגשים והאטרקטיביים ביותר להשקעה בנדל"ן בישראל הוא ראש העין. העיר היא ביתם של פארקים מצוינים, תעשיית טכנולוגיה פורחת.

מספר התחלות הדיור בישראל עלה במחצית הראשונה של השנה. בין היתר מדובר בתוכנית לבניית 10,700 בתים חדשים בראש העין.

התפתחות חשובה נוספת היא מערכת ההצעות החדשה. במסגרת מערכת זו, יזמים יקבלו קרקע על בסיס התחייבות לכלול יחידות במחיר סביר. זה מאפשר ליזמים להתחרות על קרקע מבלי לזכות בה בהצעה ספקולטיבית.

בחודש יולי דיווח משרד האוצר הישראלי כי מספר המשכנתאות שנלקחו בארץ ירד מ-11.9 מיליארד שקל ביוני. אמנם זה לא סיבה לדאגה, אבל זה יכול להיות האטה בשוק הדיור בעתיד הקרוב.

עלות הדיור בישראל עלתה ב-19.8% במחצית הראשונה של השנה. עם זאת, עליות אלו מתקזזות על ידי עלייה מאסיבית בביקוש לדירות, בעיקר בשל זרם עובדים זרים העוברים לארץ הקודש. כמו כן, אנשים רבים ממתינים לעזוב את בתי הוריהם.

מחקר שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אמר כי הדירה היקרה ביותר במדינה עולה בערך מיליון שקלים תג מחיר זה הביא לזינוק בביקוש לדירות בבירה ובערים אחרות.

מתוך מחשבה על מגמות הדיור האמורות, יוזמה ממשלתית חדשה שמה לה למטרה להוריד מחירים. זה כולל הגבלת משכנתאות לדירות שניות ל-50% בלבד ממחיר הרכישה המקורי. כמו כן, יוצאת לפועל "תכנית אב" לבניית 100,000 בתים חדשים בישראל במהלך השנתיים הקרובות.

בתים צמודי קרקע

אולי אתם תוהים מה המחיר של דירה בראש העין. זוהי עיר קטנה בדרום ישראל שיש לה היסטוריה עוד מימי אלכסנדר מוקדון. יתרה מכך, האקלים שלה יבש וחם, עם טמפרטורות קיץ המגיעות ל-+33 מעלות צלזיוס. בעיר יש גם הרבה חנויות ובוטיקים, כמו גם מועדוני לילה ובתי קולנוע.

למרות שהאוכלוסייה גדלה, העיר עדיין קטנה יחסית. הדירות באזור אינן זולות, עם זאת. למרבה המזל, תכנית דיור בעיר נותנת מענה. למעשה, ניתן אפילו לרכוש דירה בראש העין מיזם. בדרך זו, אתה מקבל את התקשורת העדכנית ביותר ואת הפריסות הנוחות.

בנוסף לכך, תוכלו לחפש גם דירות בראש העין הממוקמות בסמוך לבתי ספר, סופרמרקטים וחניונים. חלק מהבניינים אפילו קרובים לגני ילדים וגני ילדים. אלו הן אופציה טובה למשפחות. עם זאת, כדאי לדעת שדירות מרוהטות יקרות יותר מהשכרות רגילות.

עוד פרויקטים

חיפוש דירה מתקדם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

054-666-7473

התקשרו עוד היום ונמצא עבורכם את דירת החלומות

השאירו מספר פרטים ונציג של סנטרל נדל"ן יחזור אליכם: