דירות בפתח תקווה למכירה

מיקום/שכונה

איזה קומה

מתי הוקם הבניין

מספר חדרים

איך למצוא דירות למכירה בפתח תקווה

אם אתם מחפשים לקנות דירות בפתח תקווה, יש כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. ראשית, עליכם להבין את שוק הדיור בישראל.

מחירי הדירות מזנקים ברוב חלקי הארץ, כאשר מרכז הארץ חווה את העלייה הגבוהה ביותר. הבעיה היא שהממשלה לא בנתה מספיק בתים חדשים כדי לעמוד בביקוש.

חפשו באינטרנט

פתח תקווה היא עיר בישראל הידועה במגזרי התעשייה הגדולים שלה, בחברות ההייטק ובתעשיית הרפואה הגדולה שלה. יש בו גם הרבה תרבות ובידור, כולל מכללה, אוניברסיטה פתוחה, קונסרבטוריון, ספריות, מוזיאונים, פארקים, גן חיות ומתקנים רבים אחרים.

העיר ממוקמת מזרחית לתל אביב, והיא נוסדה בשנת 1878 על ידי מתיישבים יהודים שהגיעו מירושלים. בתחילה הם רכשו קרקע בעמק אחור ליד יריחו, אך הסולטן הטורקי ביטל את הרכישה. המתנחלים התיישבו אז בפתח תקווה וקראו לה אם המושבות, או "אם המושבות".

זו הייתה עיירה משגשגת שהחלה לצמוח משמעותית בתקופת המנדט הבריטי והמשיכה להתרחב לאחר קום מדינת ישראל. עד 1921 היה זה היישוב השלישי בגודלו בישראל והמרכז התעשייתי השני בגודלו (שני רק לתל אביב).

בנוסף לתעשייה המרשימה שלה, פתח תקווה היא ביתם של מספר רב של יהודים דתיים המתגוררים כאן בכ-300 בתי כנסת, שמונה מקוואות, שתי ישיבות חרדיות גדולות ועוד כמה מוסדות. בעיר שוכן גם בית הכנסת הגדול, המבנה היהודי העתיק בישראל ואחד המפורסמים בעולם.

מלבד אתריה ההיסטוריים, פתח תקווה ידועה גם בתרבות ובידור המודרניים שלה. בעיר יש מספר מועדונים, ברים, מסעדות ושירותים נוספים.

יש בעיר גם שפע של מוסדות תרבות, כולל מרכז תרבות עירוני, גן חיות ופארק ארכיאולוגי. הוא גם ביתם של מספר בתי חולים גדולים, ביניהם המרכז הרפואי רבין, בילינסון והשרון ובית החולים שניידר לילדים.

כמו בכל עיר, ישנם אזורים מסוימים שנוטים להיות פופולריים יותר מאחרים. זה נכון במיוחד במקרה של פתח תקווה. למעשה, ישנן שכונות רבות ושונות שכיף מאוד לחקור.

בין הפופולריים ניתן למצוא את רובע חיים עוזר וקניון סירקין. האחרון הוא מקום מצוין לקניות של אופנה ואביזרים יוקרתיים, והראשון הוא מקום נחמד לאנשים שרוצים ליהנות ולבלות עם חברים. מקומות נוספים שכדאי לבדוק באזור כוללים את ארון הברון ועוד כמה מבנים. האזור הוא גם מקום נהדר לנסות חלק מהמטבח המקומי.

בדקו עם סוכן הנדל"ן בפתח תקווה

פתח תקווה היא עיר בישראל, השוכנת כ-10.6 ק"מ מזרחית לתל אביב. היא נוסדה ב-1878, בעיקר על ידי חלוצים דתיים אירופיים. זה הפך ליישוב קבע ב-1883 בסיועו הכלכלי של הברון אדמונד דה רוטשילד.

יש בה אתרים היסטוריים מעניינים רבים והיא גם ביתו של שוק גדול באוויר הפתוח. באופן מסורתי, הוא מושך סוחרים מכל הערים והכפרים בסביבה.

בית חולים מרכזי נמצא בעיר. המרכז הרפואי רבין הוא מהחשובים בארץ, ויש בו תעשיית תרופות גדולה.

ישנם כמה מאות בתי ספר, המלמדים ילדים מכל הפילוסופיות החינוכיות השונות. הם נעים בין חילונים לציונים דתיים ולחרדים10.

זהו מקום חשוב לקהילה היהודית בישראל, עם למעלה מ-70,000 יהודים אורתודוקסים המתגוררים כאן. העיר מהווה גם מרכז ללימוד קבלה. ישנן שתי ישיבות חרדיות גדולות וישיבת הסדר אורתודוקסית מודרנית.

העיירה היא גם ביתן של כמה חברות הייטק. יש לה מרכז נתונים שהוא הגדול בישראל, ומספר בתי חולים גדולים.

מאפיין מרכזי נוסף של העיר הוא מספר הפארקים הרב שלה. אלה כוללים את הגן הבוטני פתח תקווה ואת ארבורטום רבין, וכן מספר שטחים ירוקים נוספים.

ישנם גם כמה מתקני ספורט מרכזיים בעיר, כולל אצטדיון כדורגל, מגרש כדורגל ואצטדיון רוגבי. אלו הן כמה מהאטרקציות הפופולריות ביותר בפתח תקווה והן זוכות למספר רב של תושבים מקומיים.

פתח תקוה היא עיר מגוונת מאוד ותושביה מגיעים מכל הרקע העדתי, ומרמות שונות של שמירה על מצוות. יש תחושה גדולה של קהילה ויש בה אווירה מאוד חמה ומסבירת פנים.

לעיירה יש הרבה מה להציע, והיא מקום מצוין למשפחות. יש בו מבחר גדול של מסעדות איכותיות ומספר רב של בתי ספר טובים לילדים המקומיים. זהו גם מרכז תעשייתי חשוב מאוד בישראל, עם המגזר התעשייתי השני בגודלו בארץ.

עוד פרויקטים

חיפוש דירה מתקדם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

054-666-7473

התקשרו עוד היום ונמצא עבורכם את דירת החלומות

השאירו מספר פרטים ונציג של סנטרל נדל"ן יחזור אליכם: