דירות למכירה בראש העין

דירות למכירה בראש העין

מיקום/שכונה

איזה קומה

מתי הוקם הבניין

מספר חדרים

דירות למכירה בראש העין – נדל"ן אטרקטיבי באזור מבוקש

מיישוב קטן שצמח ממעברה לעולים חדשים לפני כ-70 שנה, גדלה ראש העין והפכה לעיר מבוקשת למגורים, ולא קשה להבין מדוע: מיקום נהדר במרכז עם נגישות תחבורתית מצוינת (תחנת רכבת וגישה מהירה לכביש 6, כמו גם לכביש 5 ו-531), שפע אפשרויות תעסוקה באזורי התעשייה וההייטק שבה ובסביבותיה, מעמד סוציו-אקונומי גבוה, ואפילו קרבה למקומות נעימים לטיול כמו נחל הירקון, יער ראש העין, מגדל אפק ועוד.

דירות למכירה בראש העין

עם מגוון רחב של דירות למכירה, כמו גם נכסים להשכרה, כולל דירות גדולות במחירים אטרקטיביים למשפרי דיור ולמשפחות, אין זה פלא שכולם קופצים על המציאה ומחפשים דירות למכירה בראש העין לפני שהמחירים יאמירו עוד יותר. ומה איתכם?

מחפשים דירות חדשות בראש העין? דירה להשכרה או בית פרטי? בשביל זה אנחנו כאן – סנטרל נדל"ן.

התקשרו אלינו עוד היום למציאת הנכס המושלם עבורם בראש העין וסביבותיה:

קצת על ההיסטוריה של ראש העין

לפני שאתם מחפשים עמנו דירות למכירה בראש העין, כדאי להכיר מעט את עברה של העיר: שמה של ראש העין ניתן לה בזכות קרבתה למעיינות הירקון. קרבה זו הפכה אותה למבוקשת עוד בימי קדם, כפי שיעידו הממצאים ההיסטוריים בשטחה: ממערת קסם הפרהיסטורית, תל אפק הממלוכי ועוד.

ראשיתה של ראש העין של ימינו היה בהתיישבות של עולי תימן באוהלים ב-1949 סביב המחנה הבריטי ששכן במקום. ב-1951 הפך המקום ליישוב קבע. שנות ה-90 הביאו את הבום הגדול להתפתחותה של ראש העין: בהתחלה נבנו שלל בתים פרטיים ודירות חדשות למכירה בראש העין כחלק משכונות חדשות שיועדו למשרתי קבע ולגמלאי צה"ל במזרח העיר, ויחד עמם הגיעו גם עולים חדשים מרוסיה, משפרי דיור ומשפחות, ועד מהרה גדלה ראש העין וב-1994 הפכה רשמית ממועצה מקומית לעיר.

כיום שוב עוברת העיר תנופת בנייה של שלל דירות חדשות למכירה בראש העין, כמו למשל בשכונת פסגות-אפק, המיועדת לכלול כ-16 אלף יחידות דיור חדשות. עם שטח שיפוט של כ-30 אלף דונם במרחק נוח של כ-20 ק"מ ממזרח לתל אביב, יש לראש העין עוד פוטנציאל התפתחותי גדול.

דירות למכירה בראש העין – זה הזמן לפנות אלינו למציאת נדל"ן בראש העין!

חברת סנטרל נדל"ן – תיווך נדל"ן מציעה לכם שירות מומחים לחיפוש ולאיתור נכסים אטרקטיביים כגון דירות להשכרה, בתים פרטיים למכירה ולהשכרה וכן דירות למכירה בראש העין. הניסיון הרב, המיקוד, המיומנות, האחריות, הידע העצום בנושא והשירות האישי של סוכני סנטרל נדל"ן מאפשר לנו להגשים את חלומכם ולמצוא עבורכם בדיוק את הנכס שעליו חלמתם.

שירותי סנטרל נדל"ן לחיפוש ואיתור נכסים בראש העין כוללים:

  • דירות להשכרה בראש העין
  • בתים פרטיים להשכרה בראש העין
  • בתים פרטיים למכירה בראש העין

אם אתם חולמים על חיים חדשים בבית משלכם בראש העין, אל תהססו: השאירו עוד היום את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם במהרה ולסייע לכם בהגשמת החלום בשירות אישי, צמוד ואיכותי. צרו עמנו קשר דרך האתר או בטלפון

בנוסף אנו מספקים את השירותים הבאים:

  • בתים למכירה בראש העין יד 2
  • דירה למכירה בראש העין 4 חדרים
  • דירה למכירה בראש העין יד 2
  • דירות למכירה יד 2 ראש העין 3 חדרים
עוד פרויקטים

חיפוש דירה מתקדם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

054-666-7473

התקשרו עוד היום ונמצא עבורכם את דירת החלומות

השאירו מספר פרטים ונציג של סנטרל נדל"ן יחזור אליכם: