תיווך נדלן בראש העין

תיווך נדלן בראש העין

מיקום/שכונה

איזה קומה

מתי הוקם הבניין

מספר חדרים

תיווך קרקעין ונדל"ן בראש העין

אם אתם מחפשים תיווך נדל"ן בראש העין, אתם בוודאי כבר מודעים לכך שמחירי הנכסים זינקו בלמעלה משישים אחוז מאז 2008. עם פרויקטי תשתית בעבודות ובנייני דירות בעלייה, דיור הפך לאטרקטיבי יותר למשפחות צעירות.

פרויקטי תשתית ייבנו במקביל לבנייני הדירות

ראש העין היא עיר כפרית השוכנת 12 קילומטרים מזרחית לתל אביב. מיקומו במוצא נחל הירקון הוביל אותו להפוך למרכז לתעשיית הנפט והגז הטבעי. העיר היא גם ביתם של כמה פארקים ומרכזי פנאי מצוינים, והיא תוכננה כעיר כפרית.

לפי ממשלת ישראל, תוכנית האב לראש העין היא לבנות מעל 10,700 בתים חדשים במהלך השנתיים הקרובות. במסגרת הפרויקט בונה Cornerstone Tracy, מפתחת אמריקאית, פרויקט של 20 דונם. לחברה אמנם אין הערות ספציפיות על התוכניות לפרויקט, אך היא ציינה כי הבנייה תתבצע בשני שלבים.

מחירי הנדל"ן הנמוכים בישראל סייעו למשוך משקיעים. אבל האטה לאחרונה בבנייה החדשה גרמה לירידה בהיצע, והמחירים צפויים לעלות כתוצאה מכך. הביקוש לדיור בישראל חזק, שכן אנשים רבים ממתינים לעזוב את בית הוריהם. בנוסף, הריביות הנמוכות הקיימות כבר שנים רבות עודדו רכישת דירה. זה, בתורו, עזר להעלות את המחירים. עם זאת, הממשלה עדיין מחויבת לשמור על שיעורי הריבית בשפל היסטורי.

רכישת דירות מיזמים משתלמת בישראל. למרות שעלות הבנייה עשויה לעלות בעתיד, הביקוש לדירות יישאר גבוה. זה יעזור לשמור על יציבות המחירים, ויהפוך את מתחמי המגורים בישראל למשתלמים יותר עבור משפחות צעירות.

במקביל לבנייני הדירות ייבנו גם פרויקטי תשתית. אגף פרויקטים ותחבורה בירה אחראי על התשתיות בעיר. המחלקה תבחן פרויקטי פיתוח פרטיים גדולים ותפרסם עדכונים לאתר האינטרנט שלה. ישנם מספר הסכמים גורפים שנחתמו על ידי הממשלה והיזמים, שמטרתם להאיץ את הבנייה בערים פופולריות. הם נועדו לעזור להרחיב את שוק הדיור. הסכמים אלו מבטיחים כי יינתנו היתרים למבנים תוך 90 יום, וכי פרויקטים יסתיימו באותו סדר כמתוכנן.

עוד פרויקטים

חיפוש דירה מתקדם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

054-666-7473

התקשרו עוד היום ונמצא עבורכם את דירת החלומות

השאירו מספר פרטים ונציג של סנטרל נדל"ן יחזור אליכם: