בתים פרטיים למכירה בראש העין

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בתים פרטיים למכירה בראש העין

מיקום/שכונה

איזה קומה

מתי הוקם הבניין

מספר חדרים

בתים פרטיים למכירה בראש העין
בתים פרטיים למכירה בראש העין

מה צריך לדעת על בתים פרטיים למכירה בראש העין

ראש העין הפכה לעיר מודרנית כאשר יהודי תימן הובאו לכאן במבצע אפי המכונה "על כנפי נשרים" או "מרבד הקסמים".

מאז היא הפכה ממחנה מעבר זמני לעולים חדשים למטרופולין מזמין עם זהות תרבותית משלו. כיום, הוא נמצא במרחק דקות ספורות מכל עיר מרכזית במרכז אמריקה – מה שהופך אותו למרכז המושלם עבור נוסעי עסקים והנאה כאחד.

מיקום של ראש העין

ראש העין, הממוקמת במחוז המרכז בישראל, היא מוקד שוקק לעסקים ולתעשייה. הוא מספק למבקרים שפע של שירותים כגון פארקים ומרכזי בריאות, בתי קולנוע ומועדוני לילה, יחד עם קניונים.

ראש העין נקראה על שם מיקומה במוצא נחל הירקון (ראש = ראש, עין = מזרקה או מעיין). בימי קדם הוא כונה גם בשם ראס אל-עין, שפירושו בערבית "ראש המזרקה", ושימש כנמל חשוב לאורך נתיב ויה מאריס המחבר בין מצרים למסופוטמיה.

תושביה הראשונים של העיירה הגיעו מתימן. רבים היו דתיים, והלוגו שלו מתייחס לשמות יט:4. שמו נוצר בהשראת הסיסמה "נשאתי אותך על כנפי הנשרים שלי" שהתווספה לדגלי ישראל במהלך מבצע מרבד הקסמים, כאשר יהודים הועלו לשם.

כיום, העיירה מהווה מרכז מרכזי ליהדות תימן הדתית וצאצאיה. הוא גם מחזיק חזק במסורת הצווארון הכחול הנוטה לימין, מה שהופך אותו לשדה קרב אלקטורלי חשוב באקלים הפוליטי המקוטב הנוכחי של ישראל.

ראש העין מציעה מגוון רחב של בתים פרטיים למכירה בראש העין, מדירות קטנות ועד וילות ואחוזות גדולות. חלקם ממוקמים בתוך שכונות המגורים החדשות בעוד שאחרים נמצאים בחלקים ישנים יותר של העיר.

אחד הפיתוחים הגדולים בראש העין הוא ראש העין המזרח, שכונה חדשה הממוקמת על צלע גבעה ממזרח לעיר. שכונה זו צפויה להפוך לאזור המגורים הגדול ביותר בראש העין ולמשוך אליו אנשים מכל שכבות האוכלוסייה.

השכונה החדשה ממוקמת על ראש גבעה ציורית, צופה לים ומציעה נופים מדהימים. זה אידיאלי עבור אלה שמעריכים איכות חיים מצוינת, כמו גם קרוב לכל מרכזי התעסוקה הגדולים באזור.

ראש העין שוכנת בצומת כבישים 6 ו-5. הכביש המהיר לכיוון צפון מחבר אותה להרצליה ולפתח תקווה, ואילו הכביש הדרומי מקשר אותה עם ירושלים ונמל התעופה בן גוריון. לעיר מגיעים אוטובוסים של אפיקים ואגד וכן בתחנת רכבת ראש העין צפון.

גודל של בתים פרטיים למכירה בראש העין

ראש העין החלה כמחנה מעבר לעולי תימן, אך כעת הפכה למוקד חשוב של מסחר ויופי, המתגאה בכמה מאתרי הטבע והארכיאולוגיה המדהימים ביותר של ישראל – כולל חורבות ראש העין עוצרות הנשימה בראש החרמון.

תַקצִיב

ראש העין מציעה מגוון בתים פרטיים למכירה בראש העין בנקודות מחיר שונות. היקרים יותר עולים עד 5 מיליון שקל, בעוד אלו שבקצה התחתון נופלים בדרך כלל בין 500,000 למיליון שקל.

מחירי הדירות של ראש העין נותרו מנופחים עקב ביקוש הולך וגובר לדיור וכמות דיה לא מספקת של דירות חדשות. לפיכך היזמים מרגישים נאלצים לבנות כמה שיותר בתים, מה שמוביל לעלייה במחירים משנה לשנה.

כאשר המשק בישראל חווה שפל וירידה במכירות הדירות, אנשים מחזיקים לרוב בנכסים שלהם זמן רב ככל האפשר. הם צופים שהמחירים יחזרו בסופו של דבר לרמות נורמליות יותר, ולכן הם לא יורידו את המחירים המבוקש.

כמה מהבתים הפרטיים המפוארים ביותר של ראש העין למכירה נמצאים על חוף הים בחדרה, אך ניתן למצוא את הנכסים הללו גם במקומות אחרים בעיר ובארץ. בשל היוקרה שלהם, מגורים אלה הפכו למותרות עבור אלה שיש להם מספיק כסף כדי לשלם את המחירים הגבוהים.

לפני שנים ניתן היה לרכוש דירת חמישה חדרים בפרויקט זה ב-3.5 עד 4.5 מיליון שקל. כיום, אותה דירה עולה בין 35,000 ש"ח ל-40,000 ש"ח.

שוק הנדל"ן היוקרתי של ראש העין חווה צמיחה אדירה במהלך השנים האחרונות, כאשר חלק ניכר מהבנייה מתבצע על קרקע שקודם לכן הוגדרה כמסחרית. זה יצר אווירה אקסקלוסיבית באזור עם הרבה מבנים יוקרתיים.

אזור זה נמצא במרחק נסיעה קצר מנמל תל אביב ומחוף הים, מה שהופך אותו לבית אידיאלי עבור עובדים בערים סמוכות כמו קרית גת, נתניה או תל אביב.

ראש העין מתגאה כיום באוכלוסיה של למעלה מ-50,000 וצפויה להמשיך ולגדול. מהיותה עיירה קטנה ומנומנמת עם מעט שירותים, העיר מתפתחת אט אט לעיר בעלת ניחוח תרבותי מושך.

עוד פרויקטים

חיפוש דירה מתקדם - השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

054-666-7473

התקשרו עוד היום ונמצא עבורכם את דירת החלומות